Apartaments image

Rinktis butą

Gamtos Įkvėpti Namai

„Akacijų vilos“ – tai būstas vienoje aukščiausių Kauno miesto vietų. Buvusio dvaro parke parduodami nauji gyvenamosios paskirties butai, iš kurių atsiveria stulbinanti panorama į tekantį Nemuną ir Kauno senamiesčio bokštus. Šimtamečių akacijų apsuptyje pastatyti du keturaukščiai namai – puiki išeitis visiems, vertinantiems privatumą, saugumą, nuosavą kiemą, nedidelį kaimynų ratą ir išskirtinai prabangią gyvenimo kokybę.

Privalumai

1 IŠSKIRTINAI PRABANGI KOKYBĖ

Statant „Akacijų vilas“ panaudotos medžiagos ir sprendimai, kuriuos renkasi prabangių individualių namų savininkai. Vilose sumontuotos „Schuco“ aliuminio profilio nustumiamos langų konstrukcijos palieka didelį įspūdį. Ieškantys ypatingo būsto, gali pasirinkti tikras vilas viršutiniame aukšte – „penthauzus“ ant miesto stogo. Juose yra galimybė įsirengti židinį, o terasoje pasisodinti prieskonių darželį.

+ERDVIOS TERASOS PIRMO IR VIRŠUTINIO AUKŠTO BUTUOSE +BUTUOSE ĮRENGTOS TERASOS, BALKONAI ARBA VITRINOS SU NUSTUMIAMA “SCHUCO” ALIUMINIO PROFILIO KONSTRUKCIJA

2 SAUGI ŠEIMŲ GYVENVIETĖ

„Akacijų vilų“ projektas įkvėptas idėja gyvenant miesto centre džiaugtis uždaros bendruomenės teikiamais privalumais. Gyvenimas nedideliame, artimai pažįstamų kaimynų rate bus ramus ir saugus. Aptvertas kiemas padės atsiriboti nuo išorinio pasaulio bei suteiks privatumo, o elektroninis įvažiavimo užtvaras užtikrins, kad į teritoriją nepatektų pašaliniai.

+ NAME TIK 10 BUTŲ + APTVERTAS KIEMAS YRA TOLIAU NUO GATVĖS + ĮRENGTI VIDEOFONAI + ELEKTRONINIS ĮVAŽIAVIMO UŽTVARAS + POŽEMINĖS AUTOMOBILIŲ SAUGOJIMO AIKŠTELĖS

3 APJUNGTI MIESTO IR GAMTOS PRIVALUMAI

„Akacijų vilos“ suprojektuotos mieste pasislėpusiame gamtos kampelyje, išsaugant natūralią, gaiviu oru ir teigiama aura alsuojančią seno parko aplinką. Sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantys gyventojai savo kieme turės kompaktiškas dviratines. Kvartale bus įdiegta ekologiška šiukšlių surinkimo sistema, o švarų orą garantuos kiemas be automobilių ir jų taršos.

+ KELIOS MINUTĖS IKI PREKYBOS CENTRŲ, MOKYKLŲ, DARŽELIŲ BEI LIGONINĖS + PASIVAIKŠČIOJIMO TAKAI SUFORMUOTI ŠLAITĄ PUOŠIANČIU SERPANTINŲ PRINCIPU + SAUGI VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ – LAISVALAIKIO ERDVĖ

4 INOVATYVUS BŪSTAS ŠIUOLAIKIŠKAI ŠEIMAI

„Akacijų vilų“ įgyvendinimui surinkta komanda – profesionalai, dirbantys su naujausiomis technologijomis. Lietuvos universitetų mokslininkai specialiai „Akacijų viloms“ ruošia grindų dangos bei fasado šiltinimo technologijas. Specialistų pasiūlyti sprendiniai būstuose užtikrins maksimalią garso izoliaciją ir šiluminę varžą. Siekiantiems inovatyvaus būsto bus pasiūlyta „protingo namo“ sistema, su kurios pagalba šilumos poreikį bus galima taupiai valdyti net ir nebūnant namuose.

+ DIDESNĖS GARSO IR ŠILUMOS VARŽOS SILIKATINIŲ PLYTŲ MŪRO SIENOS + GALIMYBĖ BŪSTĄ VALDYTI „PROTINGA NAMO“ SISTEMA

5 TAUPUS BŪSTAS- SOCIALIAI ATSAKINGAS PASIRINKIMAS

Autonominį dujinį šildymą vilų gyventojai derins prie savo gyvenimo ritmo. Pietvakarių pusėje įsikūrusios svetainės visada bus šiltos ir jaukios. Tuo tarpu viršutinių aukštų vilose nusprendus įsirengti židinį, namai ne tik spinduliuos ramybę, bet ir atitolins šildymo sezono pradžią. Visuose kambariuose įrengtos šildomos grindys – brangus statybinis sprendimas, kuris leis maksimaliai sumažinti gyventojų šildymo išlaidas.

+ AUTONOMINIS DUJINIS ŠILDYMAS + ŽIDINIŲ ĮSIRENGIMO GALIMYBĖ VIRŠUTINIUOSE BUTUOSE + VISUOSE KAMBARIUOSE ĮRENGTAS GRINDINIS ŠILDYMAS